Prelekcja dla Rodziców

W ramach realizowanego projektu "Przedszkolne Smyki trenują zdrowe nawyki", w naszym przedszkolu odbyło się zebranie Rodziców, podczas którego pani mgr inż. technologii żywienia Dorota Dudzińska, omówiła "jadłospis przedszkolaka" zwracając szczególną uwagę na urozmaiconą dietę dziecka w wieku przedszkolnym, jak również jakość kupowanych do spożycia produktów. Poruszyła również problem otyłości. Następnie, w ramach współpracy z Poradnią Pedagogiczno - Psychologiczną w Ropczycach zabrała głos pani Mariola Gątarska logopeda - pedagog z PPP w Ropczycach z prezentacją na temat "Autyzmu dziecięcego".

Prelekcja dla rodziców została sfinansowana z Programu Rządowego "Bezpieczna i przyjazna szkoła" w ramach projektu przedszkolnego "Przedszkolne smyki trenują zdrowe nawyki".