Kulinarna Akademia Malucha - Jagódki

18 października grupa "Jagódki" wzięła udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przy współpracy z Zespołem Szkół Agro - Technicznych w Ropczycach. Dzieci z wielką pasją i zaangażowaniem przygotowywały różne przysmaki. Przy pomocy uczniów ZSAT przedszkolaki przygotowały pizzerinki, ozdabiały owocami przygotowane gofry, babeczki, smakowały soków ze świeżo wyciskanych owoców, ozdabiały warzywami kanapki. Grupa zwiedziła również Bibliotekę szkolną, a także pracownię komputerową. Wszystkie dzieci miło spędziły czas i świetnie się bawiły.

Warsztaty dla dzieci zostały sfinansowane z Programu Rządowego "Bezpieczna i przyjazna szkoła" w ramach projektu przedszkolnego "Przedszkolne smyki trenują zdrowe nawyki".